fbpx

Movies

ANDALIBTV

Hustle (2022)

After discovering a once-in-a-lifetime player with a rocky past abroad, a down on his luck basketball scout takes it upon himself to bring the phenom

Read More »

Balón

Rok 1979. Rozdelené Nemecko v čase vrcholiacej studenej vojny. Dve východonemecké rodiny túžia po normálnom živote v slobodnej krajine a v utajení pripravujú veľký plán úteku

Read More »

Život je život

Hlava rodiny, večne ufrflaný a prísny František (Ondřej Vetchý) by po boku svojich troch dcér rád videl schopných a úspešných mužov. Lenže všetky akoby mali

Read More »

Neznášam ťa, láska

Lucy Huttonová (Lucy Hale) a Joshua Templeman (Austin Stowell) sa nemajú radi. Nie je to len nejaká vzájomná nesympatia alebo snáď dokonca obyčajné neznášanie sa.

Read More »
Top Gun: Maverick (2022)

Top Gun: Maverick (2022)

Hodnotenie: ⭐ 9,2 z 10
Po viac ako tridsiatich rokoch služby jedného z najlepších pilotov námorníctva a vyhýbaniu sa zvyšovaniu hodnosti, ktorá by ho uzemnila, sa Pete „Maverick“ Mitchell ocitne v trénovaní oddielu absolventov TOP GUN na špecializovanú misiu, aká by ho uživila. pilot kedy videl. Tvárou v tvár neistej budúcnosti a konfrontácii s duchmi svojej minulosti je Maverick vtiahnutý do konfrontácie so svojimi najhlbšími obavami, ktoré vyvrcholia v misii, ktorá si vyžaduje najvyššiu obetu od tých, ktorí budú vybraní na jej pilotovanie.

The Siege of Robin Hood (2022)

The Siege of Robin Hood (2022)

Hodnotenie: ⭐ 6,3 z 10 
V čase chaosu a tyranie sa kedysi veľký národ Anglicka nebezpečne potáca na pokraji masovej revolúcie. Po tom, čo nemilosrdný šerif z Nottinghamu nariadil brutálny útok na svoju rodinu, mladý muž menom Robin prisahá krvavú pomstu zodpovedným mužom a prisahá, že vráti slobodu tým, ktorí sú uväznení pod represívnou vládou ríše. Robin a jeho pravá ruka Lancelot, pod vedením samotárskeho kúzelníka Merlina a mentorovaného, naverbujú smrtiaci tím vyhnaných bojovníkov a skúsených individualistov, aby zhromaždili dedinčanov na výbušný totálny útok na hrad Crown.

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

Rated: ⭐ 7.9 out of 10 

Nick Cage, ktorý je kreatívne nenaplnený a čelí finančnému krachu, musí prijať ponuku 1 milión dolárov, aby sa zúčastnil narodenín nebezpečného superfanúša. Veci naberú veľmi neočakávaný spád, keď Cagea naverbuje agent CIA a je nútený žiť podľa vlastnej legendy a nasmerovať svoje najznámejšie a najobľúbenejšie postavy na obrazovke, aby zachránil seba a svojich blízkych.

Death on the Nile (2022)

Death on the Nile (2022)

Belgický detektív Hercule Poirot nastupuje do očarujúceho riečneho parníka s dostatkom šampanského na naplnenie Nílu. Jeho egyptská dovolenka sa však zmení na napínavé pátranie po vrahovi, keď sa idylické medové týždne dokonalého páru tragicky prerušia.

Jackass Forever (2022)

Jackass Forever (2022)

Oslávte radosť z dokonale vykonanej strely do slabín, keď sa Johnny Knoxville, Steve-O a zvyšok gangu vracajú spolu s niektorými nováčikmi v jednom poslednom kole veselých, divoko absurdných a často nebezpečných ukážok kaskadérskych kúskov a komédie.

Moonfall (2022)

Moonfall (2022)

Záhadná sila zrazí Mesiac z jeho obežnej dráhy okolo Zeme a pošle ho na kolíziu so životom, ako ho poznáme.

Ambulance (2022)

Ambulance

Vyzdobený veterán Will Sharp, ktorý zúfalo túži po peniazoch, aby pokryl účty svojej manželky za lekársku starostlivosť, požiada o pomoc svojho adoptívneho brata Dannyho. Danny, charizmatický kariérny zločinec, mu namiesto toho ponúka skóre: najväčšia banková lúpež v histórii Los Angeles: 32 miliónov dolárov.

Dragon Knight (2022)

Dragon Knight

Mnoho rokov potom, čo bola vojna prehraná a všetci draci zabití, osamelý rytier cestuje po krajinách Agonos a snaží sa postaviť armádu proti pánovi démonov Abaddonovi. Keď liečiteľova vízia prezradí, že jeden drak stále žije, a spolu s nedočkavým mladým panošom sa rytier vydáva hľadať bájnu bytosť. Keď armády Abaddonu zostupujú na ľudské kráľovstvá, drak je ich poslednou nádejou na odvrátenie hordy predtým, ako spustoší krajiny ľudí. Ale existuje vôbec stvorenie? A ak áno, bude o nich bojovať ešte raz?

365 Days: This Day (2022)

365 Days: This Day (2022)

Laura a Massimo sú späť a žhavejší ako kedykoľvek predtým. Nový začiatok znovuzjednotenej dvojice však skomplikujú Massimove rodinné väzby a záhadný muž, ktorý vstúpi do Laurinho života, aby si za každú cenu získal jej srdce a dôveru.

The Mortal Instruments: City of Bones

V New Yorku sa Clary Fray, zdanlivo obyčajná tínedžerka, dozvie, že pochádza z línie Tieňolovcov – polovičných anjelských bojovníkov, ktorí chránia ľudstvo pred zlými silami. Keď jej matka zmizne, Clary sa spojí so skupinou Tieňolovcov a vstúpi do Dolného sveta, alternatívnej ríše plnej démonov, upírov a množstva iných tvorov. Clary a jej spoločníci musia nájsť a ochrániť starodávny pohár, ktorý je kľúčom k budúcnosti jej matky.

Hostiteľ & The Host

Do tela Melanie Stryder je vstreknutá parazitická mimozemská duša. Namiesto toho, aby plnila misiu svojej rasy ovládnuť Zem, “Wanda” (ako sa jej hovorí) vytvára puto so svojím hostiteľom a vydáva sa na pomoc iným slobodným ľuďom.