Movies

ANDALIBTV
Death on the Nile (2022)

Death on the Nile (2022)

Belgický detektív Hercule Poirot nastupuje do očarujúceho riečneho parníka s dostatkom šampanského na naplnenie Nílu. Jeho egyptská dovolenka sa však zmení na napínavé pátranie po vrahovi, keď sa idylické medové týždne dokonalého páru tragicky prerušia.

Jackass Forever (2022)

Jackass Forever (2022)

Oslávte radosť z dokonale vykonanej strely do slabín, keď sa Johnny Knoxville, Steve-O a zvyšok gangu vracajú spolu s niektorými nováčikmi v jednom poslednom kole veselých, divoko absurdných a často nebezpečných ukážok kaskadérskych kúskov a komédie.

Moonfall (2022)

Moonfall (2022)

Záhadná sila zrazí Mesiac z jeho obežnej dráhy okolo Zeme a pošle ho na kolíziu so životom, ako ho poznáme.

Ambulance (2022)

Ambulance

Vyzdobený veterán Will Sharp, ktorý zúfalo túži po peniazoch, aby pokryl účty svojej manželky za lekársku starostlivosť, požiada o pomoc svojho adoptívneho brata Dannyho. Danny, charizmatický kariérny zločinec, mu namiesto toho ponúka skóre: najväčšia banková lúpež v histórii Los Angeles: 32 miliónov dolárov.

Dragon Knight (2022)

Dragon Knight

Mnoho rokov potom, čo bola vojna prehraná a všetci draci zabití, osamelý rytier cestuje po krajinách Agonos a snaží sa postaviť armádu proti pánovi démonov Abaddonovi. Keď liečiteľova vízia prezradí, že jeden drak stále žije, a spolu s nedočkavým mladým panošom sa rytier vydáva hľadať bájnu bytosť. Keď armády Abaddonu zostupujú na ľudské kráľovstvá, drak je ich poslednou nádejou na odvrátenie hordy predtým, ako spustoší krajiny ľudí. Ale existuje vôbec stvorenie? A ak áno, bude o nich bojovať ešte raz?

365 Days: This Day (2022)

365 Days: This Day (2022)

Laura a Massimo sú späť a žhavejší ako kedykoľvek predtým. Nový začiatok znovuzjednotenej dvojice však skomplikujú Massimove rodinné väzby a záhadný muž, ktorý vstúpi do Laurinho života, aby si za každú cenu získal jej srdce a dôveru.

The Mortal Instruments: City of Bones

V New Yorku sa Clary Fray, zdanlivo obyčajná tínedžerka, dozvie, že pochádza z línie Tieňolovcov – polovičných anjelských bojovníkov, ktorí chránia ľudstvo pred zlými silami. Keď jej matka zmizne, Clary sa spojí so skupinou Tieňolovcov a vstúpi do Dolného sveta, alternatívnej ríše plnej démonov, upírov a množstva iných tvorov. Clary a jej spoločníci musia nájsť a ochrániť starodávny pohár, ktorý je kľúčom k budúcnosti jej matky.

Hostiteľ & The Host

Do tela Melanie Stryder je vstreknutá parazitická mimozemská duša. Namiesto toho, aby plnila misiu svojej rasy ovládnuť Zem, “Wanda” (ako sa jej hovorí) vytvára puto so svojím hostiteľom a vydáva sa na pomoc iným slobodným ľuďom.